Wyróżnieni w konkursie!

Nic bardziej nie podsumowuje naszej pracy jak gratyfikacje.

Otrzymaliśmy nominację a także wyróżnienie w konkursie branżowym Pascal 2021 za projekty instalacji wentylacji i klimatyzacji!

Nie boimy się wyzwań!

Jesteśmy otwarci na nietypowe zlecenia. W naszej fimie skupiamy się na nowoczesnych rozwiązaniach, podążamy z duchem czasu, dzięki temu jesteśmy zawsze krok do przodu w szeroko rozumianym projektowaniu sanitarnym.

Nie boimy się wyzwań dlatego tworzenie modeli BIM 3D w Revit daje nam ogromną satysfakcję. Program oferuje zaawansowane technologie i pozwala na mądre planowanie, projektowanie i budowę obiektów oraz elementów infrastruktury.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą projektową oraz wykonawczą działającą w branży sanitarnej. Zakres naszej działalności rozpoczyna się od projektowania, po wykonawstwo w szeroko rozumianych instalacjach wewnętrznych, zewnętrznych a także całej infrastruktury instalacyjnej.
Whitemoose to młody zespół składający się z ambitnych i pełnych energii osób. Cechuje nas pasja do wykonywanej pracy, dlatego projekty wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół.
Przez cały okres pracy zapewniamy bliską współpracę z inwestorem oraz profesjonalną obsługę inwestycji na każdym etapie. Główną uwagę kierujemy na redukcję zagrożeń, przeprowadzamy analizę kosztów a także sugerujemy bezpieczne, ekologiczne rozwiązania.

To dzięki Wam możemy wciąż się rozwijać i tworzyć nowe, bardziej funkcjonalne rozwiązania projektowe.

Dziękujemy za zaufanie!

© White Moose
Aktualizacja 2021