Asystent/ka projektanta instalacji sanitarnych

Obecnie szukamy pracownika do biura w Siedlcach i Białymstoku. Wyślij CV na adres:
biuro@whitemoose.com.pl

Pełny etat

Typ umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

– projektowanie instalacji HVAC dla obiektów o różnym przeznaczeniu i wielkości (instalacje wewnętrzne: hotele, szkoły, zakłady produkcyjne, hale, mieszkania, etc.);
– zapewnienie realizacji projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz według określonych standardów.

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie w projektowaniu obiektów kubaturowych
– wykształcenie wyższe techniczne
– biegła znajomość programów: AutoCAD, MS Office i nakładek

* Możliwość pracy w Warszawie, Siedlcach lub Białymstoku

l

Projektowanie

Projekty alternatywnych źródeł grzewczych,  wykonywanie
instalacji HVAC i wod. – kan.
począwszy od domu jednorodzinnego,
przez biurowce, kamienice,
po centra handlowe.

Inwentaryzacja laserowa

Inwentaryzacje

Wykonywanie inwentaryzacji budynków  za  pomocą nowoczesnej technologii  laserowej na podstawie skanu chmury  punktów obiektu oraz tworzenie rzutów,  przekrojów i modeli 3D.

Budowa

Koordynacja budowy wraz z nadzorem  procesu inwestycyjnego, odbiory techniczne  lokali i budynków, obsługa techniczna nieruchomości, serwis  gwarancyjny i pogwarancyjny.